קטגוריית חברות פרסום

היכנסו לשאול ולקבל תשובות בכל נושא חברות פרסום, מגודל שלט לעסק ועד איזה מונית מתאימה לפרסום פיצרייה.
 • פורום
  נושאים
  הודעות
  הודעה אחרונה
 • מיתוג ועיצוב רב תחומי
  קטגוריית מיתוג ועיצוב רב תחומי בפורום היועצים, כנסו להתרשם משאלות ותשובות מקצועיות של הגולשים והיועצים בכל הנושא המקיף של מיתוג ועיצוב רב תחומי או פשוט כנסו ותשאלו את השאלה המקצועית שלכם, הפורום מנוהל על ידי ליעד עובדיה ואבי קלאורה.
  15 נושאים
  17 הודעות
  הודעה אחרונה על ידי חיים אזוגי צפה בהודעה האחרונה
  25 פברואר 2015 20:08
 • פורום קידום אתרים
  קטגוריית קידום אתרים בפורום היועצים, כנסו להתרשם משאלות ותשובות מקצועיות של הגולשים והיועצים בכל נושא קידום אתרים או פשוט כנסו ותשאלו את השאלה המקצועית שלכם. הפורום מנוהל על ידי יוסי זנה ועודד בן סימון.
  17 נושאים
  18 הודעות
  הודעה אחרונה על ידי יעל כהן צפה בהודעה האחרונה
  14 נובמבר 2015 23:10

אודות הפורום

מדי יום אנו נכנסים למנוע החיפוש של גוגל ומחפשים תשובה מקצועית לבעיות היום יום, שאלות כגון איך מומלץ לנקות את שטיח הסלון? מהן מידות מומלצות למטבח חוץ? כמה יעלה לנו בוק בת מצווה לילדה? או מהן תקנות הצבת מכולה לפינוי פסולת בחצר הבית? במקרים רבים תשובות "אמיתיות" לשאלות המוצגות יעלו לנו סכומי כסף גדולים וזה עוד לפני מלאכת החיפוש המפרכת אחר בעל המקצוע המתאים, זה שמסוגל לענות על שאלות אלו. אתר יועצים מאגד בתוכו את מיטב בעלי המקצוע בישראל, בעלי המקצוע זמינים למענה לכל שאלה בתחומם. דרך האתר ניתן ליצור קשר עם כל יועץ ולקבל מידע רלוונטי המגיע ישירות מהשטח. ראוי לציין שהייעוץ ניתן בחינם וללא אינטרס שיווקי של איש מבעלי המקצוע.

cron