קטגוריית שיווק לעסקים

כנסו לפורום היועצים לקטגוריית ציוד לעסקים לשאול ולקבל מענה מהירים מהיועצים שלנו.
 • פורום
  נושאים
  הודעות
  הודעה אחרונה
 • קופה רושמת
  קטגוריית קופה רושמת בפורום היועצים, כנסו להתרשם משאלות ותשובות מקצועיות של הגולשים והיועצים בכל הנושא המקיף של קופה רושמת או פשוט כנסו ותשאלו את השאלה המקצועית שלכם, הפורום מנוהל על ידי צוות אדיטק .
  22 נושאים
  49 הודעות
  הודעה אחרונה על ידי BOAZ צפה בהודעה האחרונה
  13 פברואר 2017 15:30
 • שליחויות
  קטגוריית שליחויות בפורום היועצים, כנסו להתרשם משאלות ותשובותמקצועיות של הגולשים והיועצים בכל הנושא המקיף של שליחויות או פשוט כנסו ותשאלו את השאלה המקצועית שלכם, הפורום מנוהל על ידי צוות מגוון שליחויות.
  מנהל: בני מגן
  23 נושאים
  39 הודעות
  הודעה אחרונה על ידי יעקב צפה בהודעה האחרונה
  24 מרץ 2016 09:50
 • אסטרטגייה עסקית (בניהולו של בני איינהורן)
  קטגוריית אסטרטגייה עסקית בפורום היועצים, כנסו להתרשם משאלות ותשובות מקצועיות של הגולשים והיועצים בכל נושא אסטרטגייה עסקית או פשוט כנסו ותשאלו את השאלה המקצועית שלכם. הפורום מנוהל על ידי בני איינהורן.
  6 נושאים
  6 הודעות
  הודעה אחרונה על ידי שולה גנון צפה בהודעה האחרונה
  28 מרץ 2015 19:40

אודות הפורום

מדי יום אנו נכנסים למנוע החיפוש של גוגל ומחפשים תשובה מקצועית לבעיות היום יום, שאלות כגון איך מומלץ לנקות את שטיח הסלון? מהן מידות מומלצות למטבח חוץ? כמה יעלה לנו בוק בת מצווה לילדה? או מהן תקנות הצבת מכולה לפינוי פסולת בחצר הבית? במקרים רבים תשובות "אמיתיות" לשאלות המוצגות יעלו לנו סכומי כסף גדולים וזה עוד לפני מלאכת החיפוש המפרכת אחר בעל המקצוע המתאים, זה שמסוגל לענות על שאלות אלו. אתר יועצים מאגד בתוכו את מיטב בעלי המקצוע בישראל, בעלי המקצוע זמינים למענה לכל שאלה בתחומם. דרך האתר ניתן ליצור קשר עם כל יועץ ולקבל מידע רלוונטי המגיע ישירות מהשטח. ראוי לציין שהייעוץ ניתן בחינם וללא אינטרס שיווקי של איש מבעלי המקצוע.

cron