מענה ל־האם אני יכול לנהל עסק תוך כדי הליך פשיטת רגל?

מענה ל־האם אני יכול לנהל עסק תוך כדי הליך פשיטת רגל? 2018-09-13T18:34:01+00:00
שחר אנד שחר
מנהל בפורום
Post count: 2

כן. האיסור בחוק הינו בנוגע לייסוד תאגיד (חברה/עמותה) ראה סעיף 42א לפקודת פשיטת הרגל. הנך רשאי לפעול כעוסק מורשה.