חשבון בנק הוא זכות בסיסית ביותר. בהתאם להנחיות בנק ישראל (המפקח על הבנקים) גם לאדם שנמצא בחובות ואפילו אם נמצא בהליך פשיטת רגל, קיימת הזכות לנהל חשבון בנק. החשבון עשוי להיות חשבון מוגבל / מוגבל חמור, הגדרות הכוללות הגבלות (כגון: איסור אשראי /שימוש בהמחאות) אך אין כל מניעה לנהל חשבון בנק ביתרת זכות. אם אתה נמצא בהליך פשיטת רגל, רשאי הבנק לכל היותר לדרוש אישור מאחד מבעלי התפקיד שמונו בהליך, אך כמובן שאסור לו לסרב באופן גורף לפתיחת חשבון.

אם אני בהליך פשיטת רגל או מוגבל בהוצאה לפועל, האם אני יכול לפתוח חשבון בנק?

///אם אני בהליך פשיטת רגל או מוגבל בהוצאה לפועל, האם אני יכול לפתוח חשבון בנק?
אם אני בהליך פשיטת רגל או מוגבל בהוצאה לפועל, האם אני יכול לפתוח חשבון בנק?2018-09-06T09:27:47+00:00

דף הבית פורומים קטגוריית עריכת דין פורום פשיטת רגל לתושבי ירושלים והסביבה אם אני בהליך פשיטת רגל או מוגבל בהוצאה לפועל, האם אני יכול לפתוח חשבון בנק?

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • יעל
    Post count: 0

אם אני בהליך פשיטת רגל או מוגבל בהוצאה לפועל, האם אני יכול לפתוח חשבון בנק?

שחר אנד שחר
    מנהל בפורום
    Post count: 2

חשבון בנק הוא זכות בסיסית ביותר. בהתאם להנחיות בנק ישראל (המפקח על הבנקים) גם לאדם שנמצא בחובות ואפילו אם נמצא בהליך פשיטת רגל, קיימת הזכות לנהל חשבון בנק. החשבון עשוי להיות חשבון מוגבל / מוגבל חמור, הגדרות הכוללות הגבלות (כגון: איסור אשראי /שימוש בהמחאות) אך אין כל מניעה לנהל חשבון בנק ביתרת זכות. אם אתה נמצא בהליך פשיטת רגל, רשאי הבנק לכל היותר לדרוש אישור מאחד מבעלי התפקיד שמונו בהליך, אך כמובן שאסור לו לסרב באופן גורף לפתיחת חשבון.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
מענה ל־אם אני בהליך פשיטת רגל או מוגבל בהוצאה לפועל, האם אני יכול לפתוח חשבון בנק?
פרטים: