קטגוריית עיצוב הבית

היכנסו לשאול ולקבל תשובות בכל נושא עיצוב הבית, מעיצוב מטבח פנים ועד צבע הסלון בבית שלכם.
 • פורום
  נושאים
  הודעות
  הודעה אחרונה
 • מטבחי גינה וחוץ
  קטגוריית מטבחי גינה וחוץ בפורום היועצים, כנסו להתרשם משאלות ותשובות מקצועיות של הגולשים והיועצים בכל נושא המטבחי גינה וחוץ וגרילים ומנגלים או פשוט כנסו ותשאלו את השאלה המקצועית שלכם.
  23 נושאים
  45 הודעות
  הודעה אחרונה על ידי אפי צפה בהודעה האחרונה
  02 אוגוסט 2016 17:39
 • מיזוג לבית
  קטגוריית מיזוג לבית בפורום היועצים, כנסו להתרשם משאלות ותשובות מקצועיות של הגולשים והיועצים בכל נושא המיזוג או פשוט כנסו ותשאלו את השאלה המקצועית שלכם.
  14 נושאים
  15 הודעות
  הודעה אחרונה על ידי איציק צפה בהודעה האחרונה
  16 ספטמבר 2014 09:40
 • ציפוי אמבטיה
  קטגוריית ציפוי אמבטיה בפורום היועצים, כנסו להתרשם משאלות ותשובות מקצועיות של הגולשים והיועצים בכל הנושא המקיף של ציפוי אמבטיה או פשוט כנסו ותשאלו את השאלה המקצועית שלכם.
  23 נושאים
  36 הודעות
  הודעה אחרונה על ידי יואב צפה בהודעה האחרונה
  17 יולי 2017 20:04
 • בית חכם
  קטגוריית בית וחשמל חכם בפורום היועצים, כנסו להתרשם משאלות ותשובות מקצועיות של הגולשים והיועצים בכל הנושא המקיף של בית וחשמל חכם או פשוט כנסו ותשאלו את השאלה המקצועית שלכם.
  19 נושאים
  22 הודעות
  הודעה אחרונה על ידי ענת צפה בהודעה האחרונה
  19 נובמבר 2017 13:09
 • קבלני שיפוצים בתל אביב
  קטגוריית קבלני שיפוצים בתל אביב בפורום היועצים, כנסו להתרשם משאלות ותשובות מקצועיות של הגולשים והיועצים בכל הנושא המקיף של קבלני שיפוצים בתל אביב או פשוט
  כנסו ותשאלו את השאלה המקצועית שלכם, הפורום מנוהל על ידי צוות פאר היצירה.
  9 נושאים
  13 הודעות
  הודעה אחרונה על ידי אריק צפה בהודעה האחרונה
  15 ינואר 2015 11:16
 • פיקוח בנייה
  קטגוריית פיקוח בנייה בפורום היועצים, כנסו להתרשם משאלות ותשובות מקצועיות של הגולשים והיועצים בכל הנושא המקיף של פיקוח בנייה או פשוט כנסו ותשאלו את השאלה המקצועית שלכם, הפורום מנוהל על ידי דודי בובליל .
  20 נושאים
  27 הודעות
  הודעה אחרונה על ידי אודל צפה בהודעה האחרונה
  13 יוני 2016 09:44
 • דלתות פנים לבית
  קטגוריית דלתות פנים בפורום היועצים, כנסו להתרשם משאלות ותשובות מקצועיות של הגולשים והיועצים בכל נושא הדלתות פנים או פשוט כנסו ותשאלו את השאלה המקצועית שלכם. הפורום מנוהל על ידי צוות דלתות לה פורטה.
  21 נושאים
  38 הודעות
  הודעה אחרונה על ידי מיכי צפה בהודעה האחרונה
  17 אוגוסט 2017 11:03
 • פורום רהיטי יוקרה
  קטגוריית רהיטי יוקרה בפורום היועצים, כנסו להתרשם משאלות ותשובות מקצועיות של הגולשים והיועצים בכל נושא רהיטי יוקרה או פשוט כנסו ותשאלו את השאלה המקצועית שלכם. הפורום מנוהל על ידי שי אוחנה.
  מנהל: שי אוחנה
  11 נושאים
  15 הודעות
  הודעה אחרונה על ידי אביעד עובדיה צפה בהודעה האחרונה
  01 ספטמבר 2015 13:37
 • רהיטים מעוצבים בתל אביב
  פורום רהיטי יוקרה בתל אביב - בניהול סלטי קונספט
  17 נושאים
  28 הודעות
  הודעה אחרונה על ידי אלון צפה בהודעה האחרונה
  30 נובמבר 2016 20:26

אודות הפורום

מדי יום אנו נכנסים למנוע החיפוש של גוגל ומחפשים תשובה מקצועית לבעיות היום יום, שאלות כגון איך מומלץ לנקות את שטיח הסלון? מהן מידות מומלצות למטבח חוץ? כמה יעלה לנו בוק בת מצווה לילדה? או מהן תקנות הצבת מכולה לפינוי פסולת בחצר הבית? במקרים רבים תשובות "אמיתיות" לשאלות המוצגות יעלו לנו סכומי כסף גדולים וזה עוד לפני מלאכת החיפוש המפרכת אחר בעל המקצוע המתאים, זה שמסוגל לענות על שאלות אלו. אתר יועצים מאגד בתוכו את מיטב בעלי המקצוע בישראל, בעלי המקצוע זמינים למענה לכל שאלה בתחומם. דרך האתר ניתן ליצור קשר עם כל יועץ ולקבל מידע רלוונטי המגיע ישירות מהשטח. ראוי לציין שהייעוץ ניתן בחינם וללא אינטרס שיווקי של איש מבעלי המקצוע.