נוירומה אקוסטיק

חוקי הפורום
נוירוכירורגיה כללית,שאלות בנושא נוירוכירורגיה כללית,פורום נוירוכירורגיה כללית

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode כבוי
סמיילים פעילים

תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: נוירומה אקוסטיק

נוירומה אקוסטיק

הודעה על ידי מישהי » 30 נובמבר 2016 21:16

שלום רב
יש לי שאלה שמטרידה אותי מאוד.
הנתונים מראים שבניתוחים לאחר המוות מוצאים נוירומה אקוסטית אצל 2.4÷ מהאנשים.במקרים אלו הגידולים לא עשו נזק ולכן לא נמצאו. הנוירומה האקוסטית נמצאת אצל 1 לאלף אנשים. 0.1÷. (1 למאה אלף בשנה. לצורך החישוב נניח שאדם חי 100 שנים). כלומר מתוך 24 נוירומות רק אצל אחד חל נזק והוא מגלה אותה.
לי יש נומרומה אקוסטית שהתגלתה לפני שנתיים וחצי בגודל 5 5 ממ. בשנה וחצי הראשונות ללא שינוי. בשנה האחרונה הוא גדל ל 7.5 ממ. עדין ללא פגיעה בשמיעה.
לפי החישוב שעשיתי הסיכון לפגיעה בשמיעה הוא אצל 1 ל 24 אנשים. הסיכון בהקרנה הוא 30÷. נשמע שלא נכון להקרין. איך אדע שאני האחת מ 24 שיכול להיות אצלה נזק? הרי אצל כולם חל גידול בגידולים. כך הם נוצרים.
תודה!!!

חזור למעלה

אודות הפורום

מדי יום אנו נכנסים למנוע החיפוש של גוגל ומחפשים תשובה מקצועית לבעיות היום יום, שאלות כגון איך מומלץ לנקות את שטיח הסלון? מהן מידות מומלצות למטבח חוץ? כמה יעלה לנו בוק בת מצווה לילדה? או מהן תקנות הצבת מכולה לפינוי פסולת בחצר הבית? במקרים רבים תשובות "אמיתיות" לשאלות המוצגות יעלו לנו סכומי כסף גדולים וזה עוד לפני מלאכת החיפוש המפרכת אחר בעל המקצוע המתאים, זה שמסוגל לענות על שאלות אלו. אתר יועצים מאגד בתוכו את מיטב בעלי המקצוע בישראל, בעלי המקצוע זמינים למענה לכל שאלה בתחומם. דרך האתר ניתן ליצור קשר עם כל יועץ ולקבל מידע רלוונטי המגיע ישירות מהשטח. ראוי לציין שהייעוץ ניתן בחינם וללא אינטרס שיווקי של איש מבעלי המקצוע.

cron