למי אני פונה אחרי שגיליתי ליקויי בנייה?

חוקי הפורום
פיקוח בנייה,שאלות בנושא פיקוח בנייה,פורום פיקוח בנייה

פרסם תגובה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
סמיילים
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode כבוי
סמיילים פעילים

תקציר הנושא
   

הרחב תצוגה תקציר הנושא: למי אני פונה אחרי שגיליתי ליקויי בנייה?

Re: למי אני פונה אחרי שגיליתי ליקויי בנייה?

הודעה על ידי דודי בובליל » 26 ינואר 2015 16:43

שלום,
לפי מה שתיארת האחריות חלה על בעלי המקצוע, אך התיאום עימם, פרוטוקול ובדיקת הליקויים - אמורים להתבצע ע"י המפקח שלך.

למי אני פונה אחרי שגיליתי ליקויי בנייה?

הודעה על ידי טל גולן » 02 נובמבר 2014 15:31

לפני מספר חודשים נכנסתי לביתי החדש, וזאת לאחר השלמת עבודות הבנייה אותן ליווה מפקח בנייה אותו שכרתי. מספר ימים לאחר כניסתי לבית, הבחנתי בליקויי בנייה ואני מאוד אשמח לדעת האם אני זו האמורה לפנות אל קבלני הביצוע לצורך ביצוע התיקונים או שהנושא נמצא בתחום אחריותו של מפקח הבנייה?

חזור למעלה

אודות הפורום

מדי יום אנו נכנסים למנוע החיפוש של גוגל ומחפשים תשובה מקצועית לבעיות היום יום, שאלות כגון איך מומלץ לנקות את שטיח הסלון? מהן מידות מומלצות למטבח חוץ? כמה יעלה לנו בוק בת מצווה לילדה? או מהן תקנות הצבת מכולה לפינוי פסולת בחצר הבית? במקרים רבים תשובות "אמיתיות" לשאלות המוצגות יעלו לנו סכומי כסף גדולים וזה עוד לפני מלאכת החיפוש המפרכת אחר בעל המקצוע המתאים, זה שמסוגל לענות על שאלות אלו. אתר יועצים מאגד בתוכו את מיטב בעלי המקצוע בישראל, בעלי המקצוע זמינים למענה לכל שאלה בתחומם. דרך האתר ניתן ליצור קשר עם כל יועץ ולקבל מידע רלוונטי המגיע ישירות מהשטח. ראוי לציין שהייעוץ ניתן בחינם וללא אינטרס שיווקי של איש מבעלי המקצוע.

cron